Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ajánlanátok valami nyomozós...

Fanni27 kérdése:

Ajánlanátok valami nyomozós gyerek krimikönyvet? Mondjuk 14-16 éves korosztálynak.

Figyelt kérdés

2016. máj. 4. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Conan a detektív
2016. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én olvastam az 'Idődetektívek, összeesküvés a holtak városában' - t. Nagyon jó könyv a múltban nyomoznak. De még ilyen Idődetektíves könyv nagyon sok van. És mindig máshova mennek.
2016. máj. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kriminalisztika nem gyerekeknek való.
2016. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14-16 éves már nem gyerek.
2016. máj. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dalmyy válasza:
Thomas Brezina:Térdnadrágos detektívek klubja sorozat. Én imádtam őket. :D
2016. máj. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként a GYEREK krimikönyvek direkt gyerekeknek íródtak, pont ezért kérdeztem így. Pl.: Az ifjú mesterdetektív. Amugy hivatalosan 18 éves kortól vagy felnőtt. Szerintem egy 14 éves még bőven gyerek. Megfogtad a lényeget :D
2016. máj. 6. 21:49
 7/8 anonim válasza:
Ajánlom Anthony Horowitz regény sorozatát,melynek főszereplője egy 14 éves fiú,akit Alex Ridernek hívnak és egy titkosszolgálatnak dolgozik. Minden kötetben más-más izgalmas szituációba keveredik a kíváncsisága és vakmerősége miatt. Én nagyon jól szórakoztam rajta. Ajánlom mindenkinek!
2016. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köcce, kiváncsi lettem rá. :)
2016. máj. 11. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!