Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hát ilyen is létezik? O. O...

Hát ilyen is létezik? O. O /több lent/

Figyelt kérdés

Komolyan beleírhatják egy kilencedikes tanuló bizonyítványába magatartáshoz hogy "gonosz"?

Nem hiszem magam gonosznak. Vannak barátaim, nem is egy. A tanárokkal szemben tisztelettel beszélek.

Na jó előfordult hogy elaludtam órán, de ennek is meg van a magyarázata (nem azért mert nem aludtam este, vagy sokáig telefonoztam.. Személyes oka van).

Van egy igazgatóim, de annak semmi köze ahhoz hogy gonosz lennék xD világosítson fel valaki hogy ez mit jelent xD



2016. jún. 24. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, és ez nem is hihető. Ahogy a szlengben mondják "pics or didn't happen" - mutass képet vagy nem hisszük el. Állítani bárki bármit tud, bizonyítani már lehet nem.
2016. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ezt nem tudom elhinni. Szerintem te nem veszed észre ahogy a tanárokkal bánsz. Amugy meg most őszintén. Neked milyen érzés lenne, ha éppen beszélsz valakivel, mesélsz neki valamit ő meg közben alszik. Szóval biutos mást is csináltál. Csak neked már nem tűnik fel. Szerintem írhatnak olyat, hogs gonosz vagy. És ezt nem csak egy tanárnak kell így gondolnia ahhoz, hogy bekerüljön a bizonyítványodba.
2016. jún. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Furcsa dolog ez. 2 dolog:


1. A tanároknak tanítják, hogy az ember viselkedését lehet minősíteni, az embert magát nem. Tehát az, amit teszel, lehet gonosz, de Rád nem mondhatják, hogy Te cakumpakk, úgy ahogy vagy, gonosz kategóriába kerültél.


2. A gonoszság nem a tanárokkal (fölötted állókkal) vagy a barátokkal szemben nyilvánul meg, hanem azokkal szemben, akik a társasági életben általában láthatatlanok vagy cikinek számítanak. Kicikiztél mást? Megszégyenítettél másokat? Figyelmen kívül hagytad másvalakinek a létezését? Ez lehet gonoszság. Az órán alvás NEM.


+1: én is elaludtam órán, egyetemen. Amit utána a nyakadban érzel... az gémber one! :D

2016. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!