Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történhetett valami elromlott?

Mi történhetett valami elromlott?

Figyelt kérdés

Este a barátomnál voltam, együtt voltunk, beszélgettünk. Este hazadobtak és elbúcsúzás után még telefonon írtam neki hogy szeretem. Ma reggel látom hogy ő látta, de nem írt vissza.

Most teljesen beparáztam, nem tudom mi történt máskor ő is mondja gyakran és most még csak nem is írt vissza.

Mi történhetett? Meg vagyok ijedve :(


2016. jún. 25. 07:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne legyél. Lehet még félálomban van. Majd ír, ha hozzájut.
2016. jún. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Látta tegnap este, ő pedig éjszakai bagoly, úgyhogy akkor még nem volt álmos
2016. jún. 25. 09:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Néha olvasnak valamit az emberek, hogy ha a másik azt mondja, hogy szeret, akkor meg kell váratni, nem szabad azonnal viszonozni a vallomást (még akkor se, ha korábban te mondtad először), mert úgy majd értékesebbnek tűnsz a másik szemében. Lehet, hogy valami hasonló (szamárság) jár a fejében.
2016. jún. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!