Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlott az érintőképernyőm,...

Elromlott az érintőképernyőm, de reggel még jó volt! Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Samsung S5230-am van. Reggel nemvolt semmi baja a telefonomnak ugyanúgy zenét halgattam rajta ahogy szoktam suliba egész nap a zsebembe volt, addig vettem ki amig megnéztem óra alatt az időt. Hazafelé zenét akartam halgatni és nemtudtam feloldani a kezemmel a billentyűzárat. újra indíottam a telót hátha valami baja van demost a pinkódot se tudom beírni. mi történhetett? a kabát is csak a székemen vagy rajtam volt.

2012. nov. 19. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármi és még annál is több. Ha garis v. nincs bátorságod szétszedni akkor iránya a szerviz, egyéb esetekben meg rendelj kijelzőt és csere.
2012. nov. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kb. mennyibe kerül?
2012. nov. 19. 14:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Első esetben kérdezd meg, második esetben ebay-en nézz szét!
2012. nov. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez valami típushiba lehet ennél a készüléknél, mert minden ismerősömnek így romlott el..
2012. nov. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kedves szomiigirl, ne legyél "szomii" (humoromnál vagyok :D), ez az S5230-ra jellemző típushiba, a Starok 80%-ára jellemző, ha nem többre.A tapasztalat azt mutatja, hogy javítás után is elszáll a digitizer egy idő után, mellesleg nem éri meg házilag javítani sem, mert az új érintőpanel árából lehet venni egy másik S5230-at.

Én azt mondom, hogy ha nem sajnálod, szüleid ne msajnálják a pénzt egy kicsivel drágább, de megbízhatóbb telóra, akkor Sony Xperia Tipo, ha jelenleg nem tudjátok megengedni magatoknak, akkor mondj le az ilyen olcsó és gagyi érintős telókról.

2012. nov. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!