Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 évesen push-up-os melltartó...

14 évesen push-up-os melltartó? Nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Szóval mindjárt 14 éves vagyok és egyetértek azzal hogy ilyen korban pont nem ezzel kéne foglalkozni, hogy mekkora a mellem stb. És én pont le is szarom, de amikor vásárolni voltunk a méretemben vagy csak ilyen kis virágos rikító mintájúak voltak amik átlátszottak a pólónon, vagy nagyok vagy kicsik voltak rám, vagy túl drágák voltak. És ez így pont megfelelő volt meg nem is volt kedvem tovább próbálgatni, szóval most ez van. De ha suliban tesi előtt öltözünk stb akkor az másoknak feltűnik, gogx pushupos. Mennyire ciki ez így? ( mert ők nem fogják ezt az egész történetet így tudni)

2016. jún. 25. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Van ismerosom aki ilyen
2016. jún. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan hord. Senkinek semmi koze hozza h ki milyen melltartot hord :')
2016. jún. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak kicsit észreehető :D De szerintem nem gáz. 16/F
2016. jún. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz. :) jaaj ne gondolj már mindent túl amelyiknek nem tetszik az vegyen neked másikat.Szard le ha kicsúfolnának de szerintem ezért nem cikiznének.
2016. júl. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az én barátnőm ilyet hord, ő lassan 14 éves lesz, szóval szerintem telhesen normális, ha nsked az felel meg. :)
2016. szept. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!