Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan problémám van, hogy van...

Olyan problémám van, hogy van egy ruhám ami nagyon csinosan áll mindenhol, viszont a hátánál a melltartó alatt csúnya . Mert kidurodik a felesleg, biztos ismeritek miről beszélek. Lenne megoldás erre?

Figyelt kérdés

Vettem már melltartót azt a széleset, az sem segített. Mivel tudnám megoldani , legalább egy estére? :) lagziba készülök.

Közben rajta vagyok a diéta és sportoláson, de ugye nem azonnal tűnik el.


2016. máj. 26. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak alakformáló alsóneműk, van ami olyan, mint egy egyberészes fürdőruha, tehát mellrésznél meg hátul is támaszt, ezek azt hiszem kifejezetten alkalmi ruhákhoz használatosak. Nagyobb fehérneműboltokban biztos lehet kapni, vagy online rendelni.

Ezen kívül nem tudom, ha nem túl kivágott a ruha, akkor egy rendes, feszes sportmelltartó is segíthet.

Vagy ha hosszú a hajad, akkor legyen kiengedve, hogy takarja a hátad. :D

Esetleg vegyél egy vékony kis bolerót, vagy stólát a ruhához, az végig rajtad lehet, és eltakarja a hátad.

Ezen kívül csak az jut eszembe, hogy azzal a széles celluxszal tekerd körbe magad jó szorosan. Hallottam már, hogy valaki kipróbálta. :D

2016. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat, valamelyiket ki fogom próbálni :)
2016. máj. 26. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!