Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tönkretett élet újrakezdése,...

Gabenor kérdése:

Tönkretett élet újrakezdése, lehetséges?

Figyelt kérdés
sziasztok ,én egy elkeseredett fiatalként (27) kérném tanácsotokat,olyan ügyben hogy a szüleim tönkretettek anyagilag,rententő módon eladositottak,most jelenleg kb 2.5 millió ha nem több van a nevemen full minimálbérből élek,és fizetnem kellene de nem tudom mert így is egyik napról a másikra élek ezek dolgok meg napról napra magasabbak lesznek,idegileg kivagyok ,családra ilyen téren meg semmilyen más téren se számithatok segitségre ,nem vágynák már másra mint egy nyugodt életre,és boldogságra de ez engem sajnos ezek miatt elkerül mert ahogy kimondom már mindenki ott is hagy pedig nem a pénzüket kérem eszembe se jut,csak legyen valaki melletem aki szeret és boldog lehessek és ne menjek rá fiatalon erre az egészre
2016. jún. 25. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Vallásos vagy?
2016. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
katolikus vagyok,de nem foglalkozok a vallással
2016. jún. 25. 14:24
 3/3 anonim válasza:

Fogjad magad,oszt menj ki külföldre wazze!

Ne nézz hátra !

2016. júl. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!