Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki ismeri? Ha igen leírntá...

Valaki ismeri? Ha igen leírntátok a címét a filmnek?

Figyelt kérdés

A film az a Disney-n játszódik, egyszer volt, nem tudtam végig nézni, és nem sorozat, egy lányról szól, aki tornász, és eltörik a lába. Balesetet szenved. Egy kocsival. Bár lehet hogy szimplán megsérül, mert már rég láttam... és többet nem tornászhat. Korházba jár, és gyógyítják a lábát. Ott olyanok vannak, akik nm gyógyulnak meg.. de ő meg fog. és az orvos nő, aki kb majdnem annyi idős mint a csaj aki a lábát gyógyítja, az ajánl a csajszinak egy helyet ahova ő jár. Ott táncolnak vagyis ott minden este ilyen tánc cucc van. Nem verseny, hanem bandáznak vagy mi. Mivel a kiscsaj aki megsérült mindig panaszkodik hogy tuti tornászhat meg bla bla bla.. és a másuk utána ajánlja ezt a helyet.. és ott lessz a két csapat ellenség.. a tornászok meg a táncosok, és nem tudják hova menyen a csak, mert jól táncol és tornászik. A táncos csapatnál van egy pasi, akinek bejön. Kedves meg aranyos, meg minden... a csajnak is tetszik.. és asszem majd lesz egy verseny...

A már majdnem összejöttek, amikor a pasas rájön hogy a csaj újra tornászik, és megharakszik.

Ennyi.. ha valakinek ismerős a történet és tudja a címét essküszöm meghajolok előtte a gépen keresztül!!! Nagyon jó lenne ha valaki segítene!!!! Ha nem lehet érteni a történetet akkor majd leírom mégegyszer, csak akkor jelezzétek.



2016. jún. 25. 15:00
 1/3 anonim válasza:
Korlátok nélkül
2016. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Korlátok nélkül. Fent van az egész film youtubon. Én nagyon szeretem.
2016. jún. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Korlatok nelkul
2017. okt. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!