Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hiányos, vagy hiányzó orvosi...

Hiányos, vagy hiányzó orvosi leletek. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
1977 augusztusában születtem. Most 38 éves vagyok, lassan már 39 éves leszek. A lényeg kora szülött voltam. És az elmúlt években, a meglévő orvosi papírok alapján a következő betegségeket diagnosztizálták nálam. BNO Kóddal: M1690, M1790, M4190, M4790, Q6590, Q7480, E6690, E1490. Ezekről a betegségekről meg vannak az orvosi leletek. De több orvosi lelet, nincs már meg. Hogy miért, nincsenek meg? Jó kérdés! Volt olyan, hogy az egyik orvos ki adta a lelete, a másik orvos meg be vette, és nem adta ki, azzal hogy neki is kell. Na már most az 1970 és 1980-as években nem létezett fény másoló. Így sokról papír sem maradt. Mit lehet ilyenkor tenni? Hogyan tudom most, bizonyítani az olyan betegségeket amit az orvos csak, a szüleimnek vagy nekem mondott el szóban. De le írva nincs. Ilyen betegség még a gerinccel egy irányú szív tengelyferdülés és a prader willi. Ez utóbbi kettőről nem maradt papír. De a szívem miatt, kis gyermek koromban évente EKG-ra kelletett járnom. Az EKG-król sincs meg egyetlen egy papírom. Ilyenkor mi van?

2016. jún. 25. 16:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!