Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak, nektek ez az...

Fiúk/férfiak, nektek ez az alak bejön? (kép)

Figyelt kérdés

Mellem sajnos nincs, csak kicsi, ha hízok még, akkor se esz, ezzel lőttek is a "szép gömbölyded" alaknak. Viszont a csípőm ott van, ha még fogyok, akkor kb ilyen leszek: [link]

Ez kicsi mellekkel vonzó? A vékony lábak nem zavarja a többséget?


Na nem mintha ettől függne az életem, vagy valami, de érdekel a nagy többség véleménye, mert a közelemben nincs most senki aki megmondja :D

amúgy 17/L, 173/61



2016. jún. 26. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ez iszonyú sovány :S

NE fogyj ilyenre, ez egészségtelen.


Sok lány azt hiszi, hogy mi férfiak CSAK a hurkapálcikákat szeretjük, de ez egy hülyeség.

Nem mondom, hogy legyél kövér, mert az is egy véglet, én azt mondom, hogy ne akarj ilyen csontkollekcióvá változni, egészségtelen, nem szép, nem vonzó, nem jó semmire.

Az, hogy nincs melled nem egy probléma, én pl kifejezetten szeretem a kis melleket, és tudom, hogy ezzel többen is így vannak.

Ne fogyj le.

Egyébként ha saját magadról töltenél fel képet jobban meg tudnánk ítélni, hogy milyen irányba 'lenne érdemes' haladni, mert ezzel a képpel csak annyit tudok mondani, hogy ilyen csonti ne akarj lenni!

20/f

2016. jún. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jaja elég csonti vagy.de nálam ez nem probléma.

a kicsi mell az mindig vonzó.

a vékonyláb na az határ eset,és az izmos lábat szeretem.

De végső soron ha az öszképp oké akkor a vékonyláb sem jelent problémát.

ja és jó "magas" vagy ez is plusz pont nálam.

2016. jún. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nagyon jól néz ki!
2016. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!