Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire biztonsagon az...

NagyLeNimrod kérdése:

Mennyire biztonsagon az Aliexpress nevu online vasarlo site es ha onnan rendelek akkor kb mennyi idon belul szalitsak ki a termeket?

Figyelt kérdés
Azert kerdem fokent mert lattam, hogy eleg sok termek azsiabol szarmazik es mivel ezek a cegek nem anyire ismertek nem tudom mennyire megbizhatoak es mennyi ido alatt kepesek a termekeiket elkuldeni.

2016. jún. 27. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezer-százszor megválaszolt kérdés. Az Aliexpress egy piactér. Működése megbízható és biztonságos. De te eladótól vásárolsz, nem az Aliexpresstől.

Annak az értékelését kell tanulmányozni.

2016. jún. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia :) én is rendelek aliexpressről. Ha rámész egy tárgyra, ott van az eladó minősítve, tanulmányozd. Egyébként én eddig elégedett vagyok nagyon, gyorsan megjönnek a dolgok (max 1 hónap) és az áru is olyan, amilyet rendeltem, persze megfelelő eladótól kell rendelni :)
2016. jún. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Saját tapasztalatom szerint az Aliról rendelt cuccok 15 munkanapnál hamarabb nem érkeztek meg, átlagom 22 munkanap körül van.

Biztonságosnak tartom.

2016. júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!