Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha összegzést végeznél életedb...

Ha összegzést végeznél életedben a jó és rossz dolgok felsorolása?

Figyelt kérdés

életkorod?nemed?fel tudnád sorolni akár sorrendben az összes rossz dolgot ami történt életedben majd az összes jó dolgot pozitivumokat is?ha összegezned kéne az eddigi életed?


nekem rosszak:(28 nő vagyok)

szüleim 11 éves koromig sokat üvöltöztek ha apa részegen jött haza,de ez nem viselt meg bár voltak tányérdobálások és videó,szék meg késdobálások is.


apa 15.szülinapomkor halt meg tüdörákban egész nyáron okádásokat és hörgéseket hallgattuk akár egész éjjel,mert korházbol hazaküldték,iszonyatos haldoklást,csontés bőr volt,már feketét hányt,kihullotta haja,plusz uj suliba kerültem ahol csufoltak,elvesztettem a legjobb barátaimat is.és elköltöztünk,városba fele akkora házba duplaanyiért, hitelre ráment összes árvaságim,


tesom sincs,11éveskoromtol kulccsal jártam haza,14 éves koromtol éjjel is egyedül aluttam a lakásban mert anya sokszor éjszakás volt,pasija lett,már 3hónap után aki fogdosott engem,és anya engem szidott le ezért,megrigatott.15 évesen


anyának 4 mütéte volt már 16 és 19 évesen is felkészültem hogy árva leszek,


4-szer kiment a térdem mentők visszarakták,gyakran ömlött a vér az orrombol mert vérnyomásos voltam.


20 éves koromba anya külföldre költözött én nem találtam munkát,ezért hozzám költöztettem azt akit nem is szerettem,mert nem éltem volna meg.


25 éves koromban mama kiesett az ablakon(csak ő volt nekem)kitört a nyaka mégszenvedett talán egész éjjel a hideg betonon fekütt mire észrevették és ezen agyaltam a sötétben már szakitottam pasimmal és lekapcsolták rám az áramot 3 hónapig ,se tv-m,se hütőm,egyedül csak agyaltam,az őrületig,a barátok leszartak,azt se tudták élek-e még,senkim nem maradt,


és összes ismerősömnek voltak szülei,tesója,mamája még a 28 és 35 éves ismerősömnek is élt.vesehomokom lett öklendeztem a fájdalomtol mentősök beinekcioztak,plusz

kiküdtek egy milliós adósságot mert tovább éltem az árvaságibol,ez mindegyszerre.pozitivakat is mindjárt leirom ...


2016. jún. 27. 20:11
 1/5 A kérdező kommentje:

ja lefelejtettem 27 évesen terhes lettem(férjem lett és terveztük)egyszerre tudta meg hogy ikreket várok és hogy meghal az anyja(rákban meghalt)egyik baba kéthónaposan elment,mamájához akartunk költözni és 100 ezre ráköltöttünk a házra csináltuk,dolgoztunk,cipekettem suroltam terhesen és elzavart ok nélkül,meg hogy szeretőmé a gyerek,ő és testvére mondogatta vetessem el a babát,meg bárcsak elmenne.ok nélkül csapkodott és hajigált rám,még ezek után is vittem neki enni de elzavart utcára pénz nélül minket,véreztem és belázasodtam középidősen,és visszaköltöztünk albérletbe de duplaanyiért találtunk,mert babástul csakegyfogadott.kauciogyüjtés miatt,kocsira kamatozott a költség,de végül el is kellett vontatni azok után hogy vagy 500 ezret ráköltöttünk már,megvétel ésszerelések biztositás stb.

a baba kolikás volt,első babab rögtön a mélyvizbe féloránként sirt,napi 3-4-órát aluttam szédültem forgott a világ és senki nem értett meg,férjem mondta vigyorogva babázna ha itthon lehetne.ettől még jobban idegbeteg voltam.38-as pulzusom volt már de nem vett komolyan.

2016. jún. 27. 20:38
 2/5 anonim ***** válasza:
és a jó dolgok?
2016. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
na de jó dolgok :) két gyerekszobám volt mindent megkaptam,bár egykeként sokszor voltam magányos és nem kértem semmit soha,de nyáron hetente mentünk strandra :) kétszer voltunk balatonon osztállyal.11 koromtol imádtam az általánost akkor volt a legtöbb barátom,7 éves koromtol mig el nem költöztünk15 éves koromig ugyanabba a fiuba voltam szerelmes és minden nyáron együtt lehettünk legjobb barátom volt,mikor leérettségiztem boldog voltam és mikor leraktam a szakmáimat.tizenéves koromban jó volthaverokkal logni,lett egy kisbabám és fiú lett ami fontos :) 16éves korom ota fiut akarok.férjembe még mindig szerelmes vagyok ha kiöltzve megyünk valahova és ő a legsármosabb legjoképübb a fiuk közül és okos,intelligens,nem tudom miért van velem :P régi barátnőmékkel sürübben talizunk agyerek óta,
2016. jún. 27. 20:51
 4/5 A kérdező kommentje:
leirtam a jókat is,de nem akartam ilyen rengeteget irni,ezért nagyon hálás vagyok hogy végigolvastad :) és kiváncsi vagyok mindenki történetére
2016. jún. 27. 20:52
 5/5 anonim ***** válasza:
A sok fájdalom és nehézség után most nagyon szép lett az életed! érdemes volt elviselni, megerősödtél lelkileg. Majd írok később.
2016. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!