Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok nagyon...

Ilikeith kérdése:

14 éves lány vagyok nagyon rossz az életem csak az anyám maradt de ő csak az állatokat szereti. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Iszonyat csúnya vagyok ezért még soha senkinek nem tetszettem.Na szóval nekem csak anyám maradt de ő csak az állatokat szereti, a házunk szőrnyű állapotban van anya mindent tényleg mindent meg enged az állatainak az összes bútort összehugyozták hihetetlen büdös! Nem bírom tovím és dolgozik is de semmit nem látunk belőle mert most is tök üres a hűtő. Nincs hová mennem oda abba az istállóba nem tudok senkit. Sem meghívni apám letépett mert anyukám mindig csak ordítani tudott vele is anyám mindentől elzárkózott és nekem is ez jut :'( tényleg meg akarok halni! Légyszíves csak olyanok válaszoljatok akik látták már hasonlót mert az ilyen tényleg elég ritka. Köszönöm!

2016. jún. 21. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Keresd fel faterod és költözz hozzá, vagy csak simán hívd fel a gyerekvédelmiseket, ha tényleg olyan állapotok vannak amiket leírtál akkor átraknak apádhoz/nagyszülőkhöz
2016. jún. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
APÁT ROKONOKAT KERESS FEL , GYÁMÜGYET INTÉZD EL JÓ ISMERŐSSEL TANÁRRAL . SZOMSZÉDTÓL KÉRJ SEGÍTSÉGET ÉTELT , AZ ISKOLA ÉS AZ ÖNKORMÁNYZAT IS KÖTELEZŐEN ELLÁT MERT GYERMEKVÉDELMI TÖRVÉNY ELŐÍRJA . SAJNOS EZ RENGETEG HELYEN JELEN VAN , LÉPJ EZÉRT .
2016. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Papi Gonzales ***** válasza:
0%
nyávogj
2016. jún. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ne halogasd a dolgot tovább, mert egyre gyengébb lesz az akaraterőd. Beszippant a nagy feketelyuk amiben élsz.

Anyukád sajnos nem megfelelő szülőnek. Húzz onnan minnél hamarabb! Aztán tanulj, tanulj, és tanulj! Ezzel bebiztosítod a jövődet. Mással nem!

2016. jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, hol laksz?
2016. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!