Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ugye nem fogják majd bevezetni...

Ugye nem fogják majd bevezetni azt, hogy a gyerektelenek kevesebb nyugdíjat kapnak majd? Én nagyon fel voltam ezen háborodva amikor anno ezt meghallottam.

Figyelt kérdés
2016. jún. 28. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
19%

szerintem pont hogy jobb lenne, egy gyerek kb. 15 millió forint-ba kerül még felneveled + még azok a dolgok amiket megadsz neki pl. járatod úszni vagy tanul hangszeren.

igy ha felnő az ő fizetéséből kapnál nyugdíjat, elvégre te anno bele ölted a saját pénzed és időd.

ezzel szemben akik nem nemzenek gyereket, a teljes fizetésüket magukra költhetik és nem foglalkoznak gyerekneveléssel, egyenlő összegü nyugdíjat akarnak?!

nem kell felháborodni ezen.

2016. jún. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért ez nem ilyen egyszerű, aki gyerektelen nem biztos, hogy azért nincs neki, mert nem akart. Vannak, akik nem találnak párra, akivel gyereket vállalhatnának, vannak, akiknek nem lehet, bármennyire szeretnének is, velük szemben nem lenne igazságos. Mondom ezt úgy, hogy én 2 gyereket neveltem fel egyedül.
2016. jún. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
nyilván vannak kivételek, de a plusz pénz, amit nem a gyerekre költ az ember azt félreteheti élete utolsó 10-20 évére.
2016. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez igenis felháborító lenne, mivel ez nagyfokú diszkriminálás. Mindenki fizetéséből ugyanúgy levonják a nyugdíjjárulékot. Nem így kellene szülésre ösztönözni a nőket. Oka van annak, hogy nagyon sokan úgy döntenek, hogy inkább nem vállalnak gyereket.
2016. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Álljon már meg a menet! 25 éves vagyok, 7 éve dolgozom, még a diákmunkámból is adóztam. Jól keresek, be vagyok jelentve, levonnak egy csomó nyugdíjjárulékot a fizetésemből.

Ismerek olyat, aki meg ennyi idősen inkább gyerekeket szül, nem dolgozik, felveszi a segélyt és ezek kapjanak több nyugdíjt??

2016. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!