Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ideális-e ez a magasság?

Ideális-e ez a magasság?

Figyelt kérdés

14/L vagyok. 150 cm magas és 45 kg. nagyon sokan lenéznek és piszkálnak azért mert alacsony vagyok..a volt osztálytársaim magasak voltak..

kicsinek beutaltak a kórházba alacsony növéssel.. bent voltam 2hétig szurkáltak meg stb. most megint beutaltak a kórházba ugyan ezzel.. de a családom sem magas mamámék kisebbek mint én.. keresztanyám (apu testvére) akkora mint én.. anyu se apu se magas.. ennyire baj ha az ember 14 évesen nem létra? lány létére?



2016. jún. 28. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyilván nem ideális, nem átlagos magasság. Viszont nem tudom mi értelme beutalni, annyira mégsem kóros. Az átlag női magasság 165 cm körül van, szóval nem vagy annyival alacsonyabb. Annak tudatában főként nem tartom olyan gondnak, hogy a családban is alacsonyak fordulnak elő.


A piszkálással pedig ne foglalkozz, ettől nem vagy kevesebb. Még valószínű fog érni megjegyzés ezzel kapcsolatban 1-2 primitív embertől, de ne érdekeljen. Nem vészes. :)

2016. jún. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

rosszul esik.. mert kinek nem esne?!.. nem is foglalkozok velük.. de nem tehetek róla hogy ekkora vagyok .. nem dohányzok se semmi.. köszönöm a választ..

majd lesz velem valami.. max meghalok :D

2016. jún. 28. 15:18
 3/7 anonim válasza:

Én 153cm vagyok, velem csak napi szinten volt h viccelődtek, hogy milyen pici vagyok. De nem kell rajta megbántódni, vagy rosszul érezni magad emiatt, éretlen kisgyerekek.

Normális, ha a családodban is több alacsony van ez van a génedben.

Nekem anyukám 1-2cm-vel magassabb, mint én és a bátyám is 155-6cm, jó nálla kicsit furán néz ki.

15L

2016. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Az egyik barátom 149cm, pedig 15 éves és nem utalták be kórházba se, mert alacsony, úgyhogy ne aggódj! Nem hiszem, hogy nagyon számítana ez a 150cm "alacsonyban"

Én 165cm vagyok, de azt sem mondanám túl magasnak.

2016. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jó lenne ha nem lenne belőle semmi.. köszönöm szépen a választ.. az pont megfelelő magasság!!.. itt lehet vlm van a baj szntem csúnya ha egy lány nagyon magas.. de kinek a pap kinek a papné.. nkm semmi bajom nincs a magasságommal csak a többieket zavarja.. párom 180 cm ő szereti h ilyen kicsi vagyok.. viszont akkor is.. kórház stb szerintem felfújták nagyon.. nem lehet ez ragályos istenem.. :/
2016. jún. 28. 19:14
 6/7 anonim válasza:
mivel alacsony a családod ezért természetes hogy alacsony vagy röviden
2016. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 150 cm nagyon jó.Ne törődj azokkal,akik piszkálnak,mert ez nagyon szànalmas dolog,valakit egy külső tulajdonság miatt piszkàlni.
2016. jún. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!