Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meddig növök még? 16/l

Meddig növök még? 16/l

Figyelt kérdés

Jelenleg 171 cm vagyok, amit már majdnem 3 éve tartok, de nem szeretnék tovább nőni már. A kezem kicsi a lábam pedig 38-as, ha ez jelent valamit.

Anyukám 170 cm volt fiatalon, apukám 190.

Apai ágon a mamám 162 cm volt leánykorában, a papám 185.

Anyai ágon a mamám 168 cm volt, a papám pedig 183.


Az ikertestvérem 173 cm ő is nagyjából 3 éve, és mindig is magasabb volt nálam.

A nővérem 178 cm nagyjából 16 éves kora óta, ő apukámra hasonlít felépítésileg, én anyukámra.


Tudom, ez sok információ volt egyszerre, de szeretnél biztosra menni :D



2016. jún. 22. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

173 körül leszel szerintem.


De ez pozitívum. Szép magas lány leszel, de azért mégsem túl nagy. :)

2016. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tökéletes vagy így.
2016. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


De nekem ez így is elkeserítő...mármost felhőkarcolónak érzem magam, különösen a barátaimmal. Ritkán látok velem egy magas, vagy magasabb lányokat, néha fiúkat

2016. jún. 23. 09:36
 4/4 anonim válasza:
Na aggódj, biztosan találsz majd egy nálad magasabb fiút. Rengeteg magas fiú van a világon. :) És amúgy ezt nem lehet biztosan megmondani. Lehet, hogy ekkora maradsz, és nem nősz többet. De az is lehet, hogy még magasabb leszel pár centivel. Valaki már ilyen korában nem nő tovább, de szerintem te még fogsz egy kicsit.
2016. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!