Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Assassin's Creed Brotherhood-b...

Assassin's Creed Brotherhood-ban megakadtam, HELP!?

Figyelt kérdés

Ott járok, hogy Leonardo workshopjában vagyok és ki kellene raknom egy hiányos térképet. ( [link] )

El kellene forgatnom a darabokat, de a billentyűzetet akármennyire nyomkodom/püfölöm nem akarja elforgatni.

Ellenőriztem, hogy más játéknál működnek-e ezek a billentyűk, és igen. Semmi bajuk.



2016. jún. 28. 15:26
 1/2 anonim válasza:

A home-ot és az End-et kell nyomni. Nem lehet hogy ezekhez a gombokhoz nyomni kell még valamit. Pl nekem is a home, end, pgup gpdown a numpadra van kiírvan, és ahhoz ki kell kapcsolnom előtte a numpadomat. Vagy lehet hogy Fn gombal kell aktiválni.

De ha sehogy sem jön össze, próbáld meg gamepaddal, ha nincs akkor egy küldi erejéig kérj kölcsön valakitől. Vagy esetleg leszedhetsz egy gamepad emulatort is, legvégső esetre. [link]

2016. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2016. júl. 4. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!