Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire gyors a G4S? (rendelt...

Mennyire gyors a G4S? (rendeltem konzolokszervízéből játékot és ők hoznák)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Rendeltem a konzolokszervízéből egy játékot tegnap. Azt írták a G4S hozza. Tegnap megjött az email hogy ma hozzák 08-18 óra között de még nem érkezett meg. Kb. Mennyire gyors ez a G4S?

2016. jún. 28. 15:29
 1/4 anonim válasza:
Mennyi idő múlva jött meg?(Ha már megjött :'D)
2017. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia. Bocsi hogy most írok , de inkább visszavontuk a rendelést ezután. Egyébként most egy korrekt futárszolgálatuk van , azóta megéri rendelni tőlük.
2018. jan. 24. 19:17
 3/4 Agi81 válasza:
A G4s a legmegbízhatatlanabb, legszarabb még mindig. A futárt egész nap nem értem el mert kivolt kapcsolva a telefonja, ügyfélszolgatos szerint lemerült.... 😀 Vagy lehet rossz a telefonja, de nyugodjak meg mert fél 6-ig még hívhat!..... Hát nem hívott.. Viszont ez volt az utolsó, hogy olyan helyről rendeltem, ahol ez a trehány cég "szállít"!!!
2018. júl. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Moonlightshadow válasza:

Meneküljetek! Ilyen sz@r futárszolgálatot még nem láttatok! Vodafone csomag... Reggel 8tól elérhetőek... aha! Senki nem vette fel. Majd órák múlva nagynehezen: tudtam e egyeztetni a futárral. Mondom nem, nem veszi fel a telefont. Ja, rossz telefonszámot küldött a rendszer..

Ad egy másikat. A hívott szám elérhető. Egy óra múlva csörög. Negyedik próbálkozásra felveszi... Vidéken kezd, mondom kettőkor van hivatalos elintézni valóm, 17.00 órára otthon vagyok.

15.58-kor hív, mondom, hogy a megbeszélt időre hazaérek.

Az Neki mégsem jó... mondom akkor reggeli órákban kérhetem másnap.. nem tudja, azt se tudja, Ő hozza e vagy más.

20 percre ezután hívom, messze van e, mert már az utcánkban haladok hazafelé. Nagyon messze van.

Soha többet semmit ezekkel!!!!

2018. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!