Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leg gyorsaban...

Beybi kérdése:

Hogyan tudnék leg gyorsaban fogyni? Aki tud az segítsen .!

Figyelt kérdés

2016. jún. 29. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Leggyorsabban tilos fogyni. A súlyod tartósan akkor fog csökkenni, s úgy is maradni, ha egészségesen élsz. FogyóKÚRA nem létezik, csodák sem. Rossz tanácsok és ötletek ágynak dönthetnek, vagy belehalsz.
2016. jún. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

egy nap körübelül két almát eszel vagy max. 3-4-et az belefér az elején. Mellette kicsikét lépcsőzhetsz is ha tömbházban laksz. :D


de akkor nem ajánlom ha szeretsz enni, mivel én 3napig csak ebédet ettem suliban és 4. napra kibuktam és kiettem a hűtőt.


TÉNYLEG NE kezd el ha már árulkodnak a jelek hogy meglátsz valami ételt és csorog a nyálad, mert úgy tényleg nem lesz ebből semmi siker.

2016. jún. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolod akkor tudok segíteni :)
2016. jún. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ha nem is tul gyorsan , de a lenyeg hogy fogyni tudjak .... vlmi ölet? v torna ?
2016. jún. 30. 18:47
 5/8 A kérdező kommentje:
igen komolyan gondolom ... ha tudsz segithetel...! :)
2016. jún. 30. 18:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Elsőben megírtam a módját. Lehet bővebben írni ugyanezt, de a lényeg benne van. Könnyű, vegyes táplálkozás, rendszeres testmozgás. Ennyi a tudomány.
2016. jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt találsz csomó tornát ami nekem nagyon bevált: [link]
2016. júl. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, itt pedig néhány tippet is elolvashatsz: [link]
2016. júl. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!