Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem tudok...

Mit csináljak ha nem tudok fogyni? L/13

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok 156 cm és 68 kg. akárhányszor próbáltam fogyni nem megy, de viszont a családom és az osztálytársaim ezzel sokat piszkálnak!mivel az osztálytársaim 35-50 kg-ok! tudnátok segíteni mit csináljak ?

2016. ápr. 19. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit, mikor, mennyit eszel?

Mozogni szoktál? Inni?

2016. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem szoktam sokat enni,de viszont a lábam miat nem tudok sokat sportolni mivel térdem olyan álapotba van hogy ha megerőltetem mozgásérült is lehetek ( ortopédus mondta )
2016. ápr. 19. 20:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Elsőkörben javaslom, hogy próbálj meg úszni és egy keveset sétálni valami normális cipőben. (a nagyon zsíros cupákokat és tonna számra evet tojást és cukrot pedig kerüld napi szinten. Helyette vigyél be több zöldséget és levest).


Egy gyengébb multivitamin mellé pedig ajánlom ezt a két terméket:

[link]

[link]


+még a térded kenegetni ezzel:

[link]


Egyébként még sokat fogsz változni és van akinek jól áll a súly. A lényeg, hogy egészségesen élj!

2016. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!