Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet blogot csinálni?

Hogy lehet blogot csinálni?

Figyelt kérdés
Elszeretnék kezdeni blogot írni de nem tudom hogy hogyan kezdjek neki esetleg milyen oldal segítségével valaki tudna segíteni?

2016. jún. 29. 20:00
 1/4 anonim válasza:
Számtalan oldal létezik a blogoláshoz nagyban függ miröl akarsz irni és ki a célközönséged! De ha ismerté szeretnél válni az interneten akkor ne m a blog a jo választás!
2016. jún. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem azért akarok blogot írni hogy ismertté váljak
2016. jún. 29. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
blogger.com
2016. jún. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia


A legegyszerűbb a blog.hu, én ezt ajánlom, mert még nekem is egyszerű, jók az alap sablonjai is, nem kell maceráznod vele,ha meg nem értesz valamit a segítség részben kb minden le van írva, de elég jól átlátható, szóval nekem ez bejött, a többit nem nagyon ismerem.

A wordpress elég igényes még, de azt csak akkor érdemes elkezdened, ha van némi alap html szerkesztési alapod mert úgy fog jól kinézni, különben nem.

2016. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!