Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akusztikus gitár?

Akusztikus gitár?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hobbi szinten gitározok, van egy elektromos gitárom, fender strat, de nem tudom kihasználni itthon az elektromost, ezért vennék egy akusztikusat. Egy ősrégi klasszikusom van, de nem működik jól.

Mindenképpen fémhúrost vennék, amennyi pénz összejön az elektromosból, meg az erősítőből, kb 50 ezer forint, vennék egy fémhúros akusztikust. Ilyen árkategóriában 40-60ezer Ft, milyen gitárt ajánlanátok? Yamaha F310-el szemezgettem. Főképp lassabb gunsNroses számokat játszok, green day-t,más lágyabb rock számokat, illetve szeretek népdalok mellé akordozgazni.Kíváncsi lennék a véleményetekre, javaslatotokra. Köszönöm.



2016. jún. 29. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen árkategóriában a Cort gitárokat ajánlom
2016. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mojjo ***** válasza:
Én is :)
2016. jún. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is azt ajánlom nekem van egy Cort Jade 1 em és csak kezdő vagyok de jól ki tudom használni.
2016. jún. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Milyen Fender az, amiból erősítővel együtt 50 ezer forint jön ki?

Az enyém használtan volt 600 ezer.

2016. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2016. jún. 30. 19:34
 6/7 anonim válasza:
Ez annyira Fender, mint amennyire én vagyok fotómodell.
2016. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy, ez egy utánzat, és a kérdés sem ez volt.
2016. jún. 30. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!