Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vehetnénk egy lánykának...

Mit vehetnénk egy lánykának ajándékba elsőáldozásra?

Figyelt kérdés

nincs ötletünk... :S

májusban lesz


2010. ápr. 14. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Karton óvszer? :DDDD


Na jó. Szoktak szolíd ékszert (vékony (!!!) arany nyaklánc pl. egy kis(!!!) Szűzanya medállal, vékony, köves gyűrű, stb.), vallási témájú könyvet - lehet neki pl. egy felnőtteknek való imakönyvet venni, nekem a Párbeszéd Istennel van meg, szerintem jó, mellé esetleg egy egyszerű fa rózsafüzér (azért fa, mert diszkrét és kedves), de lehet valami finom kő is, sőt az talán jobban is illik egy lányhoz. Elvihetitek egy hangversenyre valami szép, nagy és híres templomba, vagy elutazhattok Rómába, ha futja a keretből, egy fél nap a Szent Péter Bazilikában feledhetetlen élmény.

2010. ápr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha Rómába mennétek, ajánlom valamelyik fapados légitársaságot, és a Szent István Házat. [link] (Első voltam.)
2010. ápr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ezüstláncot kaptam kereszt medállal a keresztszüleimtől, már több mint 10 éve megvan, és még mindig gyakran hordom. De vehetsz neki könyvet is, valami dísztárgyat (Mária-szobor vagy ilyesmi), fülbevalót, vagy bármit, amit szeret, biztos ismered a lányt. Ja, és sokan vannak, akik nem vesznek semmit, hanem pénzt adnak helyette.
2010. ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én 4 éve elsőáldoztam,ezt kaptam:szüleimtől fuvola(100 000 ft volt).keresztszüleimtől ezüst láncot egy szép rózsaszín virágos medállal.nagyszüleimtől rózsafüzért,egy szép gyertyát,imakönyvet,pénzt.
2010. ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!