Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SZIGETCSÉPIEK! Hogyan tudtok...

SZIGETCSÉPIEK! Hogyan tudtok élni a büdősbe, mért nem tesztek valamit?

Figyelt kérdés
A multhéten kétszer is voltam egy ismerősőmmel szigetcsépen egy sráccal összehaverkodot és lehivott minket menjünk ki oda a strandra. Hévvel mentünk és ahogy a hévről leszálrunk orbáncos büdős, konkrétan dögszag terjenget végig az egész falun át. Mind a két alkalommal. Úristen! Én össze is rosszul is lettem kaja után haza felé menet majd nem ki is dobtam a tacsott. A srác azt mondta mióta él itt büdős van csak az alapszagot már megszokták de nyáron kegyetlenül büdős van. Azt mondta nem lehet semmit tenni. Én ha ott élnék biztos, hogy nem hagynám ennyibe. Ez az egészségre is ártalmas! Ez a srác a 20 éveibe jár tehát akkor több mint 20 éve képesek vagytok ebbe a büdősbe élni?? Amugy a falu tetszik, a strand nagyon szép, a helyiek is barátságosak. De én többet oda nem megyek az tuti.....
2016. jún. 30. 12:19
 1/1 anonim válasza:

Miért lenne büdös?

Már többektöl is hallottam.

Szerintem egyáltalán nincs büdös.

Nagyon jó kis hely.

Én minden héten járok csépre.

2017. ápr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!