Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel töltsem a nyarat utálok...

Mivel töltsem a nyarat utálok itthon lenni soha nem szól hozzám senki vagy ha szólnak csak kiabálnak velem és mindenér engem hibáztatnak. Ugy döntöttem koliba megyek mert már elegem van . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
mivel töltsem el ezt a két hónapot

2016. jún. 30. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Keress diákmunkát. hasznos, mert tapasztalatot nyersz, megízleled, hogy milyen az igazi munka és még pénzt is kapsz. És ha elfáradsz, munka után édes a pihenés.


Járj kondiba. Ha nincs is szükséged nagyon az edzésre, nem árt, ha néha eljársz, bajod nem lehet belőle. Meg általában jó fejek szoktak járni, szóval szerezhetsz barátokat is.


Nézzél sorozatokat, filmeket. Rohadt könnyen elrepül vele az idő.


Menj moziba. Sokan mondják hogy egyedül moziba menni nem jó. Igaz, de ez nem jelenti azt hogy olyan borzasztóan rossz egyedül menni. Néha még jobb is.


Remélem a tanácsaim között akad olyan ami tetszik és remélem tudtam segíteni.


A viszont látásra, a viszont hallásra.

2016. jún. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm diák munkára nem mehetek 14 éves vagyok de a mozi és a tv jó ötlet
2016. jún. 30. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!