Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha rendeltem...

Mi van akkor, ha rendeltem online egy könyvet és nem volt itthon senki a kiszállításkor? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Bocsi ha rossz kategória,nem tudom hova kéne ezt írni.

Konkréten a Libri oldaláról rendeltem tegnap,és ma küldtek sms-t,hogy a mai nap során 8 és 17:00 között szállítják. De még ekkor nem volt senki itthon,viszont semmilyen értesítőt nem hagyott itt,vagy kaptam más módon (pl.sms/e-mail)...Lehet még nem volt itt mégsem,vagy mi a teendő most?

Bocsi ha hosszú,de még sosem rendeltem így.



2014. nov. 27. 18:13
 1/2 anonim válasza:
Hát nem tudom, engem amikor online rendelek... Meg szoktam adni a telefon számom is. (általában kötelező) és felé szoktak hívni egy olyan fél órával érkezés előtt, hogy akkor biztos jó-e nekem az időpont. Több oldalrol is rendeltem már, mindig így volt... Ha azt mondtam, hogy most nem jó, akkor rákérdez, hogy mikor jó neked... És úgy hozza. Elvileg 2x-3x ingyenes így a fuvar, (legalábbis ha nincs házhoz szállítási díj, vagy ha van..) de utána már külön fizetni kell valamennyit.
2014. nov. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!!:)

Én is adtam meg számot,de nem hívtak,csak azt a reggeli sms-t kaptam...Meg suli közben valószínűleg fel sem tudnám venni:(

2014. nov. 27. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!