Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valakinek POZITÍV tapaszta...

Van valakinek POZITÍV tapasztalata a Jófogáson előre utalással való vásárlással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
5000 alatt vásárolok vagy kb annyiért és eddig mindig megkaptam a hirdetett minőségben. És néhány Napon belül. Csalódni meg sosem kellett.
2016. júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hozzateszem hogy műszaki cuccokat illetve sokezres dolgokra nem utalnék előre.
2016. júl. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Műszaki dolgokat csak szaküzletben vagy esetleg megbízható ismerőstől szabad vásárolni. Így persze sokkal drágább de kizárod azt a rizikót, hogy átverjenek téged az adott termékkel.
2016. júl. 4. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én is vettem kb. 8ezerért ruhaneműt, megkaptam :) ha 10ezernél nagyobb összegbe vásárolnék, megkérném hogy előre elutalom az utánvétes csomagküldés árát ( kb 1600 ft) és utánvéttel venném meg. így ő sem járhat rosszul.
2016. júl. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utanvetnel mi a garancia hogy az van a csomagban amit vársz?

Mindenki húzzon meg egy lélektani határt pénztárcátol fuggoen hogy mennyit kockáztat. Csalódni előreutalással és utánvéttel is ugyanúgy lehet.

2016. júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én utánvéttel csak a háztól haziggal küldöm. Kizárólag azzal. Kézbesítés után 2.munkanap utaljak a pénzt. Dpd ugyanez 7 munkanap!!! Igaz a gls háztól hazig drágább mint a dpd (gls 1900 Ft dpd kb 1400 ft) de ha a vevő ragaszkodik az utanvethez akkor ez az ő költsége mert én még nem fogok 2 hetet várni a pénzre.
2016. júl. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 stratega válasza:

Vigyázz a jófogáson is sok az olyan szélhámos aki ebből él.

Ezek általában alacsonyabb áron árulnak és igen profik a bizalomépítésben.


A személyes átvét általában biztos a többi csak szerencsejáték!

2016. júl. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!