Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet e "vissza kapni" valakit?

Lehet e "vissza kapni" valakit?

Figyelt kérdés
Létezik az, hogy egy embert aki már szinte megutált és nem kíváncsi ránk, és minden módon próbálkozik úgymond megszabadulni tőlünk, vissza kapni, hogy újra szeressen, vagy legalább része legyen az életünknek (nem semlegesen, hanem hogy mondjuk találkozunk és jól elvagyunk stb)? Egyszer szeretett és ha ez ennyire meg tudott változni az évek folyamán akkor hátha van esély arra is, hogy újra szeressen. De nem tudom. Van valakinek hasonló tapasztalata, vagy ötlete hogy mit kéne tennem hogy vissza kapjam? Próbálok minél kevesebb és őszintébb, nyíltabb lenni, néha régi jó emlékeket újra felhozni és ügyelni arra, hogy ne legyek "sok". Tanácstalan vagyok ezen a téren, ráadásul lehet ,hogy később is lenne hasonló problémám az életben és akkor is jól jönnének ezek a tanácsok.
2016. júl. 2. 01:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Mit tettel ellene?


En meg szoktam bocsatani - de soha tobbe nem lesz vele olyan a viszonyom, mint volt.

A baratsag aranyfonal, mely, ha egyszer elszakad, ossze lehet ugyan kotni, de a csomo megmarad. Es kutyabol nem lesz szalonna. Es meg lehet sorolni.

2016. júl. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!