Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék rendőr járőr lenni?

Szeretnék rendőr járőr lenni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy több éve már nincsenek barátaim mert rendőr szeretnék lenni. Ez miatt (gondolom) elmentek a barátaim ,,már akik voltak" szabályosan nem foglalkoznak velem mert ÁVO-s fakabát leszek. Ez miatt kaptam is sok negatív dolgot b*zi rendőr stb. Az utóbbi hagyján, de nem értem meg hogy azért nem beszélnek velem mert RENDŐR LESZEK. Hogy is írjam: lekoptatnak, nem vesznek komolyan pedig épp ellenkezője vagyok. Minden álmom az hogy jó rendőr legyen belőlem, nem egy nagyképű beképzelt "zsernyák,, stb. És tudom jól hogy előítéletek meg vannak a rendőrök terén, mint a romáknál. Van jó és rossz közötte a rendőröknél is úgy van. 19 éves fiú vagyok, komolyabb gondolkozásom van minden téren. Nekem ez nem fáj ha megaláznak, csak az hogy nincs senkim a szüleim kívételével. És még nem vagyok rendőr, de már olyan a természetem. Pl:. Beállás, menészet, tekintett stb. (jó írányba) már nem úgy kezelnek mint régen, és a legmegdőbbentőbb az hogy már mindenki ezt fújja. Nem értem amugy hogy most mi ebbe a nagy cucc hogy zsaru leszek. Nem csak én leszek hanem több száz ismeretlen gyerekek. Nem tudom hova tenni ezt a dolgot. Persze sokan irígykednek arra hogy boldog a kisúgárzársom, van célom stb. A leírtak alapján ti hogyan látjátok ezt? Jöhetnek a sok válaszok. Egyébbként mindenki levegőnek néz, és nem képzelem be!! Az idétlen beszólógatni vágyok kiméljenek. Köszi. 19/F félig roma

2016. júl. 3. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez tuti kamu kérdés.

Érdekes, én 20 éve vagyok rendőr, és mégis rengeteg barátom, haverom van.


". És még nem vagyok rendőr, de már olyan a természetem. Pl:. Beállás, menészet, tekintett stb. "

Ez a hónap poénja!

:-)

2016. júl. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez nem kamu, és kikérem magamnak. Ha nem tudsz értelmeset írni takarodó van.
2016. júl. 3. 23:19
 3/9 anonim ***** válasza:

"kikérem magamnak."

Rendben, kikapod.


"Ha nem tudsz értelmeset írni takarodó van."

Akkor neked fel sem kellett volna kelned.


Ezzel a stílussal nem csoda, hogy nincsenek barátaid.

És ennek köze sincs ahhoz a kamuhoz, hogy rendőr akarsz lenni.

( Ne akarj, mert a többiek kicsinálnak a stílusod miatt.)



"Menészet, Ez miatt, ebbe..."

A jelek szerint szerencsére nem fenyeget az a veszély, hogy te a bajtársam legyél. :-)))

2016. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet egy normális választ írni? Miért kell beszólogatni? Soha nem fogom megérteni!
2016. júl. 4. 01:22
 5/9 anonim ***** válasza:

"Miért nem lehet egy normális választ írni? "


Lehet.

Nagyon sokan, nagyon sok normális választ írnak.

Azt kellene felfognod, hogy egy normális válaszhoz elengedhetetlen előfeltétel egy normális kérdés!

2016. júl. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Te csicska ez miért nem értelmes kérdés? Takarodjál a posztomhoz ha nem tudsz értelmeset írni. Hülye köcsög
2016. júl. 4. 21:59
 7/9 anonim ***** válasza:

"Takarodjál a posztomhoz ha nem tudsz értelmeset írni. "

Esetleg a "posztomtól"?

Te értelmesen író, "menésző" zseni!

:-)

2016. júl. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

( Apró megjegyzés:

Ilyen konfliktuskezelési-technikával a felvételin kb. másfél perc alatt vág ki a pszichiáter.

Ideje lenne új pályaválasztáson gondolkodnod.)

2016. júl. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Figyelj. Szerintem azért távolodtak el tőled a kortársaid mert ilyen a stílusod. És gondolom sűrűn hangoztattad, hogy te mi akarsz lenni. Ezt ők úgy fogták fel, hogy neked azért ilyen a viselkedésed mert rendőr akarsz lenni. Először is, őszintén szólva, szerintem ilyen indulatkezelési problémákkal nem leszel jó rendőr. Soha. Az előzők értelmes válaszokat adtak és te azonnal szídni kezdted őket. Ez nem helyes. És igen. Igazuk van abban, hogy elég helytelenül és bután fogalmazod meg a dolgokat. Ami persze lehet nem a te hibád. Hanem annak köszönhető, hogy melyik térségben laksz és milyenek a tanáraid vagy a volt tanáraid. Változtass a modorodon és lesznek barátaid.
2016. júl. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!