Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen munka fizet jól jelenle...

Milyen munka fizet jól jelenleg Magyarországon? Meg lehetek elégedve a mostani fizetésemmel?

Figyelt kérdés
Gépgyártás technológiai technikusként végeztem 2 évvel ezelőtt jelenleg egy automata cnc gépen (kúpgörgős csapágyakat sorozatgyártás) dolgozok már 2 éve teljesítmény függő bérezéssel 650ft/ó nettó béren kívüli juttatás semmi. Gépkezelő és gépbeállító poszton. Meg lehetek ezzel elégedve vagy mert az utóbbi időben elgondolkodtam más lehetőségeken teljesen más munkákon, mivel ismerős körökben ezeket hallottam: elado 640ft/ó, pultos 650, úszómester 800, faipari segédmunkás 700 ft/ó persze nettó.

2016. júl. 3. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
politikus
2016. júl. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én hegesztő "gyakornok" féle vagyok,így kapok 110 nettót. Annyit jelent a "gyakornoki",hogy le kell tennem 2 minősítést. Ha megvan,utána 200 és felette + túlóra,pótlékok.


Nettó 650-es órabérrel nem lennék elégedett.

2016. júl. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nekem 150 körül szokott kijönni műszakpótlékkal, havi 10-20 túlórával ami persze a normál fizetésemmel van számolva
2016. júl. 4. 02:14
 4/4 anonim válasza:
Nyilván az ügyvédeket,orvosokat stb nem 80 ezerért alkalmazzák. de szakmákat nézzük,fizikai munkák közül pincérek jól keresnek,igaz sokat is dolgoznak. 200 felett valahol. én két helyen is dolgozok,és így keresek nettó 140 körül.
2016. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!