Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ekkora szívás Magyarorsz...

Miért ekkora szívás Magyarországon anyának lenni?

Figyelt kérdés

Egyedül, 3gyerekkel... munkalehetőség felejtő, újrakezdés reménytelen úgy a munkában mint magánéletben.

SZociális háló épphogy nem hagy éhen halni.

Kicsit rohadtul besokalltam..nem így terveztem.

Boldog leendő adófizetőket szeretnék felnevelni. Így nem sok esélyük van...



2015. aug. 11. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Még egy gyereket is csak akkor lenne szabad vállalni, ha van megfelelő anyagi az eltartásukhoz és jól működő házasság, amit karban kell tartani. Akkor nem marad egyedül az anya.
2015. aug. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha ez ilyen egyszerű lenne...

nekem VOLT saját erőből egy tehermentes ingatlanom, munkám mikor az egészbe belevágtam..

utólag derült ki hogy a partner közel se apának való, + buktam a lakást is.

Most ebből kell kihozni valamit.

Szerintem neked nincs gyereked. ..

2015. aug. 11. 09:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnek nagyon igaza van, akármennyire is ellenszenvesnek találod a válaszát. Ez az utolsó sorodból is jól látszik. Talán csak az érthet a családhoz, aki már kipottyantott 3 porontyot? Az első válaszát azzal is kiegészíteném, hogy a párválasztás terén ugyanúgy észnél kell lenni. Egyes embertípusok nagyon szépen felismerhetők, ha az ember velük tölt némi időt (pláne, ha még intim viszonyban is vannak). Mindenkinek saját felelőssége, hogy milyen párt választ (és mi alapján), illetve mit alapoz a másikra. Egyébként nem nagyobb szívás itt anyának lenni, mint bármi másnak. A munkaerő piac egy katasztrófa, nem csak a három gyerekes anyukáknak.
2015. aug. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem ellenszenves csak "tankönyv" szagú...

30 éves koromra megteremtettem a hátteret, a rossz ítélőképességemnek köszönhetően úgy gondoltam 4 év után hogy gyerek jöhet... a feketeleves utána jött... senkinek nem kívánom.

Azt hiszem a magyar gyermekvàllalók nagy része tudatában sincs mi vár rá. A rózsaszín felhő később oszlik... mikor anyuka menne dolgozni.

ráadásul a társadalom egy része ujjal mutogat: milyen jó mindent kapnak a nagycsaládosok. .. hála a propagandának.

Lehet cserélni velem. .. nem terveztem soha ekkora családot ... 2 terhességből ennyi lett.

most ássam el magam? ??

Csak esélyt szeretnék egy újrakezdésre semmi több...

sok férfi könnyebben megoldja... odébbáll azt folyt köv.

2015. aug. 12. 02:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!