Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem nagyon vagyok tisztában...

Szemcsi jancsi kérdése:

Nem nagyon vagyok tisztában ezzel a autogrammcímmel elmondaná valaki hogy hogy is megy ez?

Figyelt kérdés
Szeretnék küldeni egy levelet egy híres focistának csak nem vagyok tisztában azzal hogy hogy is kell

2016. júl. 4. 03:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Küldök neki egy levelet és ha megkérem akkor jobbesetben küld vissza nekem egy aláírást vagy hogy megy ez?
2016. júl. 4. 03:12
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire, tulajdonképpen, nem neki küldöd, hanem valamilyen asszisztenciájának.

Ha van hozzá információ, akkor abban meg van adva, mit kell tenni. Általában az odacímzett borítékban saját magadnak címzett válaszboríték kell, abban küldenek egy aláírt lapot, fényképet, kártyát. Ez inkább sokszorosított szokott lenni, mintsem eredeti aláírás.

2016. júl. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. júl. 4. 12:15
 4/4 A kérdező kommentje:
De az a sokazorosított is egy eredeti alapján készülhet nem?
2016. júl. 4. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!