Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok/csinálnátok...

Ti mit csináltok/csinálnátok hogyha tudatosan álmodtok?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok és nagyon érdekelnek az álmok. Már úgy kitanultam a tudatos álmodást hogy heti 3-4-szer szoktam álmosdni tudatosan. Már annyi minden hülyeséget csináltam álmombab pl: megcsókoltam azt akibe szerelmes vagyok , leugrottam egy emeletes házrol, kiraboltam egy bankot az osztálytársakkal , stb. Mondtok még pár dolgot hogy mit csibáljak? Hogyha szeretnétek tudatosat álmodni ti is, akkor a youtube-on van egy csomó oktató video


(A tudatos álmodás az álmodás egy fajtája, melynél az alvó személy tisztában van tudatállapotával, felismeri, hogy épp álmodik, és jártasságától függően bármely elemét befolyásolhatja vagy meghatározhatja)



2016. júl. 4. 19:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!