Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csináltok ha beüt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltok ha beüt a 'mennykő'? Vagy mit csináltatok, csinálnátok?

Figyelt kérdés

Értsd ezalatt: Van párod már hosszú ideje, de megtetszik egy másik nő/férfi. Nem csak ilyen bejövős szinten, hanem komolyabban megtetszik, de te hűséges vagy ugyebár.


Hogyan jegeled a dolgot?

Vagy mit csinálsz/csinálnál adott esetben?


2015. dec. 5. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha már elköteleződtem valaki mellett, akkor nem dobom el egy újért. egyébként is ha van kapcsolatom éppen, akkor sokkal távolságtartóbb vagyok, nem hagyom, hogy túl közel kerüljön hozzám más ellenkező nemű személy. egy hosszabb távú kapcsolatot nem tud felülírni egy új ember, bármennyire is vonzó. főleg mivel ha már hosszabb ideje együtt vagyunk, akkor valószínűleg megéltünk együtt elég sokmindent, ismerjük egymás gondolatait, stb. egy ilyen szintű kötődéssel nem szállhat versenybe senki.
2015. dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-es mindent leírt gratula!
2015. dec. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fish1 ***** válasza:

Ha szeretem a pasimat, akkor észre sem veszek egy másikat komolyabb szándékkal. Ha meg már nem szeretem, akkor lelépek, mert szerelem nélkül nem sokat ér egy kapcsolat.


Ha a párod mellett valaki komolyabban érdekelni kezdett, akkor az azt jelenti, hogy valami már nem működik jól a kapcsolatodban.

2015. dec. 6. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!