Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem tudok aludni?

Mit tegyek? Nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok mostanság este. TV-re szoktam elaludni, de most nem megy azzal se, és nélküle se. Mit tegyek? Mert ha későn alszok el, felkelni se tudok, és jövőhéten tábor miatt 5:30-kor kellene kelnem.

2016. júl. 4. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:

legyél kegyetlen magadhoz, ha sokáig fentvagy akkor egy idő után nem birod és bealszol úgyis, én ezt csináltam egy hétig és hozzászoktam.

vagy mozogj lefekvés előtt

2016. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egész nap mozogj, hogy kifáradj, ha esetleg nem jön be, közvetlenül elalvás előtt olvass valami könyvet (de ne felkavarót!) az fárasztja a szemeket. És fokozatosan korábban feküdj le, hogy hozzászokj a korán elalváshoz/korán keléshez.
2016. júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az aki előttem írt ahhoz hozzávetőlegesen én valami nagybetűs könyvön szoktam bealudni.

Ajánlani tudom:

-Hamupipőke

-Hófehérke

... vagy valami ilyesmi tudod olyan ami már nagyon unalmas és már sokszor hallottad...

Én ennyit tudtam segíteni...

2016. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!