Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találok mentalista trükköket?

Hol találok mentalista trükköket?

Figyelt kérdés
Szeretnék mentalista trükköket tanulni idén nyáron. Hol találok oldalakat, videókat, csatornákat, ahol el is mondják, hogy mit hogy kell csinálni?

2016. júl. 5. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Google barátodat kérdezted már? :)
2016. júl. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kérdeztem már. :) Találtam is párat, de nekem több kell. Ezért írtam kérdést.
2016. júl. 8. 13:13
 3/4 anonim válasza:

Helo! Bocs, kicsit késői de remélem hasznos...

3 éve én is ugyanitt tartottam, mostmár elsajátítottam a mentalizmust( bár még van mit alakítani a technikáimon) én úgy kezdtem hogy NAGYONSOKSZOR végignéztem (írd be youtubera) Keith Berry trükkjei-t (itt konkrétan elmondja mit kell csinálni) valamint az Átprogramozom az agyam-at (az itt tanult technikákat a mai napig minden nap csinálom pl.:kreativitásfejlesztés, memorizálás) valamint nagyon sokk könyvet elolvastam a testbeszédről, trükkökről (UTorrent ha ismered) Ha igazán érdekel a téma akkor nagyon sok tanácsot tudnék adni,ha írsz privátban (nem szabadna ennyi titkot feltárnom a mentalizmusról...:D)

2016. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :DD Írok mindenképp!
2016. szept. 11. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!