Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kilgrave vélemény?

Kilgrave vélemény?

Figyelt kérdés

A Jessica Jones 1. évadának a végére értem. David Tennant nagyon jól alakította Kilgrave-t ,úgy ,hogy egyszerre utáltam és imádtam is a karakterét. :D Ez miatt nagyon meghatott mikor meghalt ,bár örültem is ,hogy végre elkapták. :D :/ (Gondolom értitek) A lényegre térek ,szerintetek a The Defenders sorozatba visszahozzák? Mert állítólag a Kéz lesz az ellenfelük ,és ők feltudják támasztani a holtakat "bizonyos segítséggel".

Köszönöm annak aki végigolvasta és ,hogy értelmes választ adott ^^



2016. júl. 5. 22:45
 1/2 anonim válasza:
Ah én is pont így voltam, nem tudtam eldönteni hogy szeressem vagy utáljam, mert David Tennant fantasztikusan játszotta. És remélem, hogy visszahozzák, de ha nem azt is túlélem nyilván de hiányozni fog:C
2016. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

SPOILER ,ha nem láttad a Daredevil sorozatot!

Remélem ,hogy visszahozzák ,hisz Elektrát is visszahozták a 2. évad végén :D

2016. júl. 30. 18:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!