Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A wish nevű oldal biztonságos?...

Csillámláma :3 kérdése:

A wish nevű oldal biztonságos? További lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Meg azeretném kérdezni, hogy ha a wishről vásárolok, akkor ugye meg kell adni az összes személyes adatot... Nos, tudom, hogy buta kérdés, de később visszaélhetnek ezzel? Történt mar valakivel ilyen? Inkább ne merjék róla rendelni, ha nem egy külön erre a célra nyitott számlát használok? Kérlek segítsetek! Előre is nagyon köszönöm!

2016. júl. 7. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyira veszélyes mint bármilyen postai szolgáltatást használni. Nem lehet kézbesíteni egy csomagot vagy levelet, ha nem tudják ki a címzett és hol lakik. Senkit nem fog Kínából érdekelni hogy mi a neved vagy hol laksz, nekik azért kell hogy feladják a rendelt árut. Ez pedig ugyanúgy működik mint Magyarországon, Európában és a világon bárhol máshol.
2016. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, én azt értem! De magának a bankkartyanak az adatait féltem, hogy később is belenyulállnak...
2016. júl. 7. 17:13
 3/5 A kérdező kommentje:
*belenyúlkálnak
2016. júl. 7. 17:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudnak belenyúlni. Nem tud több pénzt levonni mint ami a fizetésnél ki van írva.
2016. júl. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm!😊
2016. júl. 7. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!