Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti nem tartjátok felháborítóna...

Ti nem tartjátok felháborítónak az Irigy Hónaljmirigy Michael Jackson Smooth Criminal "paródiáját"?

Figyelt kérdés
Szerintem átestek a ló túloldalára... Ez egyenesen sértő, főleg, hogy egy szó sem igaz belőle. Ez már nem paródia.

2016. júl. 7. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Az Irigy Hónaljmirigy mindig is olcsó, hatásvadász poénokkal dolgozott, hogy az átlag proli tévénéző igényeit kiszolgálja. Nem felháborító, hanem siralmas, de ez van, mivel anno nagy igény volt az efféle ripacskodásra, ezért minél alpáribb és tahóbb poénokkal voltak tele ezek a paródiák.
2016. júl. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
szerintem is az és még rocker zsolti is egy gusztustalan féreg
2016. júl. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Nem láttam ezek szerint akkor jobb ha megse nézem de szerintem Michaelt egyáltalán sehogy nem poén kiparodizálni.

Sajnos igaza van az elsőnek, erre vevőek az emberek.Szomorú.

2016. júl. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy egyetértenek velem mások is.
2016. júl. 8. 11:46
 5/8 anonim válasza:
úristen de tiszteletlenek azért tiszteljün k már legalább anyival egy világsztárt hogy NEM parodizáljuk ki én mindig is rüheltem ezt a Irigy Hónaljmirigyet és ténylek átestek a ló túloldalára nem is kicsit egy Óriásit hogy rohadna meg az a műsor ilyen szégyent
2017. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
HÁT AZ ROHADTUL NEM POÉNOS EZ SIRALMAS
2017. jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem kedvencem az IHM, de ebben a témában egyetértek a válaszolókkal. Nem volt ez szép tőlük.
2018. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kokasantó válasza:

Nem sértő, a viccet nem kell komolyan venni.

Min sértődtél meg?

2019. júl. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!