Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történhetett az Origin...

Mi történhetett az Origin accountommmal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Megpróbáltam egy hete az Origin accountomba belelépni és újra Fifa 16-ozni (mert mióta előrendeltem nem játszottam vele csak beírtam a kódot )azt írta az Origin Rossz a felhasználó név vagy a jelszó ezért kértem egy jelszó emlékeztetőt.Egy hétig vártam és elkezdtem keresni valami üzenetet az Origintől.Ma találtam egy levelet ami már nem a saját felhasználó nevemen köszönt és ezt taglalja: "Hi Tmindorashvili11,


On 2015. december 16. 12:36:44 GMT, the email address linked with your EA Account was changed to:


tengomindorashvili10@gmail.com.


If you never made this change, please click here to change your email address back and change your password. If you need additional assistance, please contact EA Help.


Happy gaming,

The EA Team"


Szerintetek mi történ hetett az accountommal?



2016. júl. 8. 14:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!