Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Airsoft fegyverrel kapcsolatban?

Airsoft fegyverrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Régóta gondolkozom airsoft fegyverek beszerzésével kapcsolatban. A kérdésem pedig az lenne, ezzel kapcsolatban, hogy nagyon sok fegyvernél látom, hogy a végén van egy kis narancssárga "pöcök":

[link]

Ez szerintem eléggé illúzió romboló (és nem mellesleg csúnya). A kérdésem az lenne, hogy ezeket le lehet-e szedni a "fegyverről" (hogy élethűbb látszatot adjon és jobban beleélhesse magát az ember a játékba)

A választ köszönöm!



2016. júl. 10. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A narancssárga kis pöcök magyarországon SZERINTEM nem kötelező, azonban az igazira hasonlító fegyver (legyen játékpisztoly, replika, airsoft, akármi) az USA egyes államaiban és sok egyéb országban csak így szállítható (vagy elzárva).
2016. júl. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
öhm a legtöbbről leszedhető/cserélhető de láttam olyat is amelyiken nem lehetett kicserélni csak barkácsolással...
2016. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
vegyel,Gunfire,taiwangun,airsoftcentrum,airsoft magyarorszag,airsoft plaza ,stb. Ezeken az oldalakon nincs egyiken sem. Itt magyarországi rendezvenyen meg nem is láttam narancssarga vegut.
2016. júl. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!