Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS! Hogyan távolyítsam el...

SOS! Hogyan távolyítsam el őket a háztól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A háztartásunkban van sok állaT (1 kutya 6 macska)


12 éven keresztül nem fordult elő ilyen, de tegnap óta a bolhák hemzsegnek a házban...

A SZŐYMEGRŐL RÁMÁSZNAK A LÁBAMRA, ÉS SZÉTCSIPKEDNEK (V SZÍVJÁK A VÉREMET, DE NEM AZ A LÉYNEG, ) HANEM NA, NEM TÚL KELLEMES DOLOG, AMIKOR EGYZSERRE 4-5 BOLHA MÁSZKÁL A LÁBADON (KÜLÖNBEN SEM DÍJJAZOM A ROVAROKAT)

Kiporszívóztam, és telefújtam a szőnyeget kemotoxal, még a lábamat is lefújtam (tudom h nem szabad de már nagyon idegesítenek)

MivEL TUDNám kiírtaN ŐKET HÁZILAg?



2016. júl. 12. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért kell ordítani...?
2016. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sziam kedves első válaszoló ,BeraGAszottta A tesóm a CApslookot és aZ A betűt, nem ordítok xd NEM TUDOK vele mit vsinálni...

Kérlek a KÉRDÉSRE VÁLAszolj

2016. júl. 12. 15:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Kutya, macska állandó bolha elleni védelem.

Ekkora fertőzésnél ajánlatos lenne rovarirtót hívni, mert a házi kezelés, mire hatásos lesz, elég sok pénzedet elvinné, plusz a munka vele.

2016. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak bolhairtó nyakörvek. Ezeket jó szorosan, persze úgy, hogy ne legyen életveszélyes az állatok számára, a nyak köré kell helyezni. Ezek a nyakörvek ugyan jó büdösek, de - elviekben - távol tartják a bolhákat az állatoktól.


Van bolhairtó spré is. Ezt viszont az állatok - személyes tapasztalat, mert a macskáim, ha elhiszed, ha nem, ha csak meglátják a kezemben a sprét, már menekülnek - nagyon nem szeretik. Azonban hatásos. Ha ezzel sprézed őket, a bolhák nagy része elpusztul.


Mondanám, hogy fürdess, de macskákról van szó... a kutyát megfürdetheted, ha van rá lehetőség, legalább a kutyából eltűnnek a bolhák. Én a múltkor fürdettem meg szegény állatot, csak úgy hullottak belőle a bolhák. Most már alig van benne...


...fürdetésre van egy nagyszerű balzsam: Panzi Pet.


A szobát teljesen fölösleges rendszeresen tisztítani a bolháktól. Ha az állatok kint vannak, a bolhák akkor is rátok másznak, így célszerűbb előbb az állatokat tisztítani.


Bolha nyakörv, spré... egyebet nem tudok ajánlani.

2016. júl. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hú köszi szépen 2., 3. válaSZOLÓ, MEGY a zöld kéz" XD
2016. júl. 12. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!