Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség! Mit csináljak?

Segítség! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár naPJA KEzdtem észre venni, hogy vörös fltok vannak a lábamon. először megilyedtem, mert azt hittem h valami fertőző vacak, de nem. észrevettem, hogyha lelépek a szöynegre, és monduk 10 mp-t egy helyben állok, akkor 5 db bolha rámászik alábamra (a foltok eltűntek,mert a bolahcsípés hamar eltűnik)

elég ha végig megyek a szobámból a konyháig, és lgalább 3 bolah már is a lábamon van.

Hiába mondom a szüleimnek, ők nem hisznek nekem, vagyis nem tudom, nem cvsinálnak semmit, mert eléggé elfoglaltak. (én meg még nem tudok komolyabb dolgokhoz folyamodni, mint pl a rovarírtó kihívása stb...)

így hát venni sem tudok igazán mit.

Fel sem tudom súrolni négykézláb a padlót, mert akkor már tényleg meg fognak enni. (nem tudom pontosan h hol vannak, csak azt h a szőnyegen. és ha nem intézkedem sürgősen akkor mégjobban elszaporodnak! Kérlek segítsetek mit csináljaK?



2016. júl. 12. 21:37
 1/1 anonim válasza:
Szerintem próbáld ki a rovarölő szert fujdbe a szobad zard be az ablakot ajtot és varj picit majd ismeteld meg a fujast es alaposan szelloztes ki meg az ágyneműt meg ilyeneket cseréld le
2016. júl. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!