Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cask én érzek mindíg fűszagot...

SPEDömötör92 kérdése:

Cask én érzek mindíg fűszagot a kopaszi gáton?

Figyelt kérdés
Akérhányszor arra járok, mindíg megcsap a jellegzetes szag, akkor is ha közel-távol nincs egy ember sem. Nem csak egy helyen. valaki tipp? Esetleg konkrétum?

2016. júl. 13. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
néha cserélj ruhát!
2016. júl. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Én csak azt tudom, hogy én a villamoson éreztem mindig fűszagot, beszéltük is, hogy biztos abba csempészik, de aztán itt belefutottam egy kommentbe ami épp erről írt, hogy ez afféle városi legenda, de igazából az valami karbantartó anyag félének a szaga, ami hasonlít a fűére, szóval lehet ott is valami ilyet érzel.
2016. júl. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szkúwi 92 válasza:
Ez azért van mert köztudott hogy a kopaszi gát alatt száritják ki az árut, én fél hónapig dolgoztam náluk de mindig csórtam a cuccból ezért kirugtak. Remélem segíthettem.
2016. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!