Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a nevük azoknak a füzet...

Mi a nevük azoknak a füzet srakába rajzolt rajzfilmeknek?

Figyelt kérdés
Így elég hülyén írtam le, de ugye a kis képek amit egymás után rajzolnak, lepergetve mozognak. Gondolom mindenki csinált már ilyet, és vannak nagyon profik is, láttam focisat meg dragonballosat, csak már nemtudom hol találtam, és mi a hivatalos nevük.
2016. júl. 15. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Képregényekre gondolsz? (Japánok esetében mangák)
2016. júl. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem xd, van egy vastag könyv vagy füzet, annak sarkába minden oldalon folytatásos rajzokat rajzolsz. Pl a labda pattog, egyre feljebb rajzolod minden oldalon a labdát, majd lefele minden oldalon, és végül amikor a lapokat végigpörgeted, olyan mintha mozogna tényleg, aaaa nemigaz hogy ezt az egyszerű dolgot sem tudom leírni... nem képregényre gondoltam és nem is mangára...
2016. júl. 16. 10:07
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem mozgóképre gondolsz

[link]

2016. júl. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen ez az, csak simán mozgókép? azt hittem van speciális neve köszi :)
2016. júl. 16. 18:35
 5/7 A kérdező kommentje:
De így nem adja ki a youtube... mondom van valami neve, de igen arra gondoltam amit belinkeltél
2016. júl. 16. 18:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Zsebmozi a neve (vagy flipbook)
2016. júl. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen! köszi :)
2016. júl. 17. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!