Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 75b-s mellméret nagynak...

75b-s mellméret nagynak számít 170centis 52kilós nőnek?

Figyelt kérdés

Régen nagyon nagy volt(75f-es) de fogytam több,mint 10kilót és összement halistennek,de még mindig nagyon nagynak látom.

Ha még fogyok lehetséges,hogy elérem az "A" kosarmeretet?



2016. júl. 15. 20:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
EGYÁLTALÁN nem nagy. Még a C se lenne az, a D már határeset, szerintem az E már nagynak mondható.
2016. júl. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Küldjetek képet is,mi az ami még kicsinek számít és mi,ami már nagynak

Érdekel nagyon

2016. júl. 16. 09:39
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy rossz méretű melltartót viselsz? Azért ennyi súlyvesztés nem okozhat ilyen nagy mértékű méretcsökkenést. Nekem 75D van, és ezt sem látom nagynak, a széles vállamhoz éppen megfelelőnek. Én sem vagyok kövér: 171/55 kg.
2016. júl. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ném,végre találok melltartót,ami tökéletes rám. Pont tegnap probaltam melltartókat,felprobaltam 2darabot egyiket meg is vettem,mert tökéletes,mind a kettő 75b méret,de a másik viszont nagy volt picit rám.

Ezelőtt sose talaltam,amig nagyon nagy volt.

2016. júl. 16. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!