Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek gaz há belieber...

Szerintetek gaz há belieber (justin bieber rajongo) vagyok?

Figyelt kérdés
A baratnoim mindig azt mondjak hogy tok gaz hogy szeretem ot. De szerintem nem gaz. Es ugye egyik baratnomet sem erdekli ha elkezdek neki justinrol beszelni es senkit nem erdekel justin ezert senkinek nem tudok rola beszelni es ezert neha magammal szoktam megbeszelni hogy micsinalt justin. Szerintetek egy igazi baratno meghalgatna akkor is ha nem erdekli ot amit mondok? Szerintetek gaz hogy szeretem justint?

#Justin #belieberseg #igaz baratnok
2016. júl. 16. 02:10
 1/7 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz :) nagyon sok rajongója van.....viszont a másik kérdésre nem nagyon tudok válaszolni...bár ha igazi baránő akkor tudja hogy ez neked fontos és legalább meghallgatna de mondjuk az én barátnőim se szeretik így nem is beszélünk róla ha csak szóba jozom mondják hogy inkább ezt ne (nem vagyok rajongó már elismerem a munkásságát nem néz ki rosszul és pár száma jó 😏😏)

Bocsi a regényért 😁😁😂😂

2016. júl. 16. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nem gaz.. en is nagyon szeretem Justint❤

Viszont attol meg lehet igazi baratno h nem hallgatja meg.. en se hallgatom meg a baratnom amikor Ariana Granderol beszel.. de ha barmire szoksege/szuksegem van rogton segitunk egymasnak..💖

Remelem segitettem😘😉

2016. júl. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi mindeketotoknek😍😍😘😘😚😙😙
2016. júl. 16. 18:14
 4/7 anonim válasza:

Soha semmi nem gáz amit szeretsz! ezt jegyezd meg :)

Én is nagyon szeretem és 18 éves vagyok már, nagyon fiatalon kezdődött nálam a "rajongás" (bár nem nevezném már annak) és a mai napig tart, nem szégyellem, mindenki hozzá szokott a környezetemben.

2016. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem fótra jársz véletlenül?
2016. júl. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az, lehet hogy ők meg olyat szeretnek, akit te nem.
2016. júl. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
En imadom Justint😍😍 egy idoben engem is leszavaztak miatta de mar nem erdekel akkor is imadoom❤❤
2017. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!