Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az empirecra...

Mi a véleményetek az empirecraftról?

Figyelt kérdés

2016. júl. 17. 16:27
 1/2 anonim válasza:

Velemenyem szerint keves idot forditanak ra az egyebkent is viszonylag kevesebb tudassal rendelkezo fejlesztok.

A biztonsagi mentesekre mar ingyenesen letoltheto bovitmenyek is vannak, melyek nem igenylik a szerver leallitasat megis el tudjak menteni a vilagokat es eppen irodo usersatakat is hibatlanul.

Ha kliens partiak akkor is jobb lenne bungeecord alapra helyezni, hogy egy halozatkent lehessen elkonyvelni. (Ilyen halozat a minepolis legendarymc es a mmc-ben helyet foglalo par komolyabb jatekosszammal buszkelkedo szerver)

Premiumos rang es egyeb kiegeszito vasarlasi reszlege kidolgozatlan, jobbnak tartanek egy komolyabb webshop osszeallitast, mint a szerveren beluli EC koltesi lehetoseget.

Szamtalan hibat fedeztem fel a scoreboardok villogasatol kezdodoen, amit a jatekosnevek ki-be toltese okoz (jobb lenne prefixek es suffixok valtoztatasaval szovegeket varazsolni a jatekosoknak, raadasul igy sokkal tobb karaktert is irhatnank bele) a plugin lista letiltasi hibaikig keresztul van minden szep es jo.

Fel oranal tobb idot nem toltottem rajta, klienst nem elemeztem, amit tudok rola meg pluszban, hogy zsdav videos hirdetese utan a sok-sok jatekos meg a nem tul egyedi kis szervercsoport eletet is fellenditette.

Roviden lezaraskepp annyit tudnek mondani rola, hogy minden fele komolyabb programozoi tudas nelkul ez a maximum amit ki lehet hozni egy-egy kis szerverbol.

2016. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az empirecrafttal az a baj hogy nem nagyon foglalkoznak vele és unalmas röviden! :D
2016. júl. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!