Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akinek semmilyen pont nem...

Akinek semmilyen pont nem látható a Felvi.hu-n a jelentkezése mellett az azt jelenti, hogy nem érte el a minimumszintet vagy még nem dolgozták fel mindenkinek?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi!

2016. júl. 19. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem dolgozták fel. Nyugi !! :)
2016. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még nincs is meg, hogy mennyi a minimumszint, és akkor is kiírnák a pontod, ha már meg lenne, ha már tudnák; szóval ha még van olyan a Dokumentumok résznél, aminél azt írja ki, hogy feldolgozás alatt van; akkor azt még nem dolgozták fel, arra még egy pöttyet várni kell, de szerintem ki lesz írva tutkó, ne aggódj. Ja és itt az előbb valahol olvastam, hogy az iskolák van, hogy egyénileg is eldönthetik, hogy mennyi pontot adnak valamire, szóval még az simán lehet folyamatban, hogy még nekik sincs kiderülve az, de folyamatosan csinálják, úgyhogy én asszem, hogy minden rendben lesz nálad is, habár nem tudom, mert olvastam itt olyat, hogy akkor is kiír a Jelentkezés és ponthatárok résznél valamennyit, ha még nem csekkolták a doksijaikat, szóval vagy nullát, vagy valamennyit akkor is kiír, szóval most már fogalmam sincs, de szerintem türelem kell. Ha nincs ott, hogy esetleg valamit elutasítottak, mert valami nem látszódik rajta rendesen amit feltöltöttél, márhogy a Dokumentumoknál, akkor szerintem okés lesz, csak még folyamatban van.
2016. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Am, bocsi,mégegy,előzőek vagyok,nem írtam, nem mertem írni, de akartam, hogy nem tudom, hogy jó helyen nézted -e, ott van a 3 zöld felirat, és a középső az, de már azóta biztos megtaláltad meg kiírták:)
2016. júl. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!