Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok tudnátok...

15 éves lány vagyok tudnátok segíteni milyen diákmunkát tudok válalni?

Figyelt kérdés
Több oldalra is regisztráltam már de jelenleg nincs 15 éveseknek diákmunka.Bármit válalok szórólapozás ,babysitterkedés,valamit reklámozni,stb.
2016. júl. 19. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak olyat tudsz vállalni amit a diákmunka-szövetkezetek felajánlanak. Ha senki nem keres 15 éveseket, akkor nem tudsz mit csinálni.

Ami ezen kívül van az nem legális, úgyhogy mindegy hány éves vagy feketemunkára.

2016. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bemész a helyi munkaügyi hivatalba ,hogy diákmunkát szeretnél vállalni,felveszik az adataidat és kiközvetítenek valahová. viszont lehet már lekésted mivel egy hónapja lejárt a jelentkezési határidő,két héttel augusztus előtt pedig nehezen fognak helyet találni neked.
2016. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!